بخش رام سایت دانلود بـرتـــــر

برای جوینده دانش عزت دنیا و رستگاری آخرت است . امام علی(ع)

لیست مطالب صفحه اصلی

فایل دامپ هارد HUAWEI MediaPad M1 8.0 تست شده و کاملا سالم

فایل فول دامپ هارد HUAWEI MediaPad M1 تست شده و کاملا سالم

دانلود فایل فول دامپ  HUAWEI MediaPad M1 8.0 تست شده و کاملا سالم

Full Dump MediaPad M1 

 

دامپ (DUMP) یک فایل پشتیبان از تمامی اطلاعات داخل هارد (EMMC) است. امروز ما یکی از دامپ های کاربردی گوشی هوآوی مدل MediaPad M1 8.0 را برای شما آماده کرده ایم. از طریق دامپ MediaPad M1 8.0 شما  به راحتی می توانید مشکلات مربوط به خاموشی و بالا نیامدن گوشی، پروگرم هارد و بوت گوشی خود را ترمیم کنید. این دامپ حاوی فایل های Ext-Csd و ROM1 می باشد و قابلیت رایت با تمامی باکس های پروگرم هارد مانند: EASYJTAG–UFI–MEDUSA-EMMCPRO-RIFF را دارد. شما می توانید فایل دامپ هوآوی MediaPad M1 8.0 را از بخش دانلود  رام سایت دانلود برتر دریافت نمایید. 

دانلود دامپ هارد شیائومی ردمی 2 dump emmc xiaomi redmi

دانلود دامپ هارد شیائومی ردمی 2 dump emmc xiaomi redmi

دانلود فول دامپ هارد xiaomi redmi 2 emmc dump کاملا تست شده و بدون مشکل

xiaomi redmi 2 emmc dump & boot repair

 

دامپ (DUMP) یک فایل پشتیبان از تمامی اطلاعات داخل هارد (EMMC) است. امروز ما یکی از مهم ترین فایل های مربوط به گوشی شیائومی ردمی 2 را برای شما آماده کرده ایم. از طریق دامپ xiaomi redmi 2 شما به راحتی می توانید مشکلات مربوط به خاموشی و بالا نیامدن گوشی، پروگرم هارد و بوت گوشی خود را ترمیم کنید. فول دامپ xiaomi redmi 2 حاوی فایل های Ext-Csd و ROM1،2،3 می باشد و قابلیت رایت با تمامی باکس های پروگرم هارد را دارد. شما میتوانید هم اکنون دامپ هارد xiaomi redmi 2 را از بخش دانلود رام سایت دانلود برتر دریافت کنید.

دانلود فایل فول دامپ هارد سامسونگ Samsung G316HU بدون مشکل کاملا سالم و تست شده

دانلود فایل فول دامپ هارد سامسونگ Samsung G316HU بدون مشکل کاملا سالم و تست شده

فول دامپ هارد Samsung-G316HU

فایل فول دامپ هارد سامسونگ SM-G316HU بدون مشکل کاملا سالم و تست شده

فول دامپ هارد سامسونگ samsung G316HU emmc dump

از طریق فول دامپ هارد Samsung G316HU که بصورت فول دامپ می باشد می توانید برای رفع مشکلاتی از قبیل هنگ روی آرم گوشی، ترمیم بوت و تعویض هارد استفاده کنید.این فایل را می توان با انواع باکس های ترمیم بوت و ایمیت EasyJtag، Riff، GpgEmmc، Emate رایت کرد. با استفاده از فول دامپ هارد Samsung G316HU مشکل رستارت کردن مداوم و خاموشی بعد از فلش کردن رفع خواهد شد. شما هم اکنون میتوانید فول دامپ هارد Samsung G316HU از طریق بخش رام سایت دانلود برتر اقدام به دانلود این فایل نمایید.

دانلود فول دامپ هارد هواوی Y530-u00 کاملا سالم و تست شده emmc full dump

دانلود فول دامپ هوآوی هارد هوآوی y530-u00 کاملا سالم و تست شده emmc full dump

دانلود فایل فول دامپ هارد هواوی y530-u00 کاملا سالم و تست شده

huawei y530-u00 emmc full dump & boot repair

شما از طریق فایل فول دامپ هارد هواویHuawei Ascend Y530-u00 می توانید مشکلات مربوط به بوت لودر و خاموش شدن گوشی خود را حل نمایید. این فایل از طریق اکثر باکس ها قابل رایت می باشد. برای راحتی کار می توانید با باکس های easy jtag و Aft فایل Dump emmc y530-u00 را رایت نمایید. با دامپ هارد هواوی Y530-u00 هیچ گونه مشکل هنگی یا داغ کردن ندارد و به صورت فول میباشد به طوری که بعد از نصب گوشی کاملا بالا می آید وبراحتی با باکس زیگما و اچ دی ، سریال قابل ترمیم میباشد و شما میتوانید فایل دامپ y530-u00 را از طریق بخش رام سایت دانلود برتر دریافت  نمایید.

دامپ هارد ASUS K00S-ME175KG کاملا تست شده و بدون مشکل

دامپ هارد ASUS K00S-ME175KG کاملا تست شده و بدون مشکل

دانلود فایل دامپ هارد ASUS K00S-ME175KG کاملا تست شده و بدون مشکل

دامپ (DUMP) یک فایل پشتیبان از تمامی اطلاعات داخل هارد (EMMC) است. امروز ما در سایت دانلود برتر یکی از دامپ های کاربردی گوشی ایسوس مدل K00S-ME175KG را برای شما بازدیدکنندگان محترم آماده کرده ایم. از طریق دامپ ASUS K00S-ME175KG شما  به راحتی می توانید مشکلات مربوط به خاموشی و بالا نیامدن گوشی، پروگرم هارد و بوت گوشی خود را ترمیم کنید. این دامپ حاوی فایل های Ext-Csd و ROM1 می باشد و قابلیت رایت با تمامی باکس های پروگرم را دارد.

پیوستن به کانال دانلود برتر